Yhteystiedot

Yhteystiedot » Suomen korva-,nenä- ja kurkkutautien hoitajat ry

Suomen korva-, nenä- ja kurkkutautien hoitajat ry
TAYS / PKO
PL 2000
33521 TAMPERE

 

Hallituksen kokoonpano 2016-2017

Puheenjohtaja Arja Valo

arja.valo@pshp.fi

Varapuheenjohtaja  Riitta-Liisa Takkinen
riitta-liisa.takkinen@hus.fi

Piitu Oksanen
Piitu.Oksanen@pshp.fi
 

Pirkko Luukkonen

pirkko.luukkonen@pshp.fi

Varajäsenet:
 

Sanna Huntus
Sanna.Huntus@pshp.fi
 

Muut toimihenkilöt:
 

Leena Kauppila, sihteeri
leena.kauppila@pshp.fi
-yhdistysposti, muut sihteerin tehtävät
 

Tarja Salmenaho, rahastonhoitaja
tarja@macsiimi.fi
-yhdistyksen taloudenhoito, kirjanpito, jäsenrekisterin ylläpito

Toiminnantarkastajat:
 

Sirpa Saarinen 

Heli Rintamäki

Tiesitkö, että henkilötietolaki vaatii yhdistykseltäkin rekisteriselosteen? Rekisteriselosteesta tulee käydä ilmi rekisterinpitäjän yhteystiedot, mitä henkilötietoja käsitellään, tietojen käsittelyn tarkoitus ja suojauksen periaatteet. Katso tarkempia vinkkejä Yhdistystiedon Wikistä.


 

Ota yhteyttä